V Plzni 12.3.2005

Z á p a d o č e s k á  D i v i z e   2004 - 2005

 

Zprávy STK:

-         Odložené utkání 18.kola mezi TJ Dobřany – TJ Slovoj Plzeň  bude po dohodě  obou soupeřů a schválení předsedou STK odehráno dne 16.3.2005 od 17:00 hodin.

-         O osudu nedohraného zápasu 16 kola mezi Jiskrou Šabina – SKK Karlovy Vary B rozhodne STK ČKA jelikož oddíl Jiskra Šabina se odvolal proti rozhodnutí Divizní STK.

 

V Ý S L E D K Y 1 9. K O L A :

 

TJ Sokol Útvina         -           TJ Lokomotiva Cheb                6 : 2     (2392-2278) r: Patkaň

 D: S.Veselý 399, Z.Kříž 412, V.Kříž ml. 377, A.Čevela 400, V.Kříž st. 390, J.Patkaň 414

 H: L.Lipták 373, A.Pimperová 327, F.Šatra 384, M.Pivoňka 394, Z.Eichler 384, P.Hubáček 416

 

TJ Havlovice                -           Jiskra Šabina                         2 : 6     (2357-2470) r: Lukáš

 D: B.Lehmann 404, J.Kotal 393, J.Rádl 387, F.Machálek 410, J.Kalista 380, M.Lukáš 383

 H: P.Kučera 392, E.Seidl 398, Š.Cimbala 424, G.Brandl 403, J.Nový 409, P.Beneš 444

 

TJ Slávia K.Vary B   -           TJ Dobřany                              6 : 2     (2521-2393) r: Mitáček

 D: D.Uhrová 405, Z.Pavlík 403, M.Žaloudík 431, J.Mitáček 435, T.Pavlík 411, M.Mojžíš 436

 H: O.Sloup 383, J.Otto 424, M.Vrabec 396, J.Baloun st. 354, J.Fišer 421, J.Baloun ml. 415

 

Domácí ještě nevzdávájí šanci na udržení se v soutěži a novým rekordem drah vcelku hladce zdolávají leadra tabulky.

 

TJ Slavoj Plzeň           -           T.J.Sokol Plzeň                        5 : 3     (2382-2346) r: Vlček

 D: M.Findejs 403, F.Vlček 379, D.Šůla 394, J.Hořejší 435, P.Harmáček 352, K.Bok 419

 H: V.Kepl 416, B.Vraniak 387, J.Šašek 373, L.Filek 413, K.Konvář 381, J.Filipi 376

 

SKK Karlovy Vary B   -           TJ Jiskra Hazlov                    2 : 6     (2496-2529) r: Hlídek

 D: J.Kočan 393, L.Martínek 406, V.Šnajdr 397, L.Kupka 457, V.Zeman 404, Z.Loveček 439

 H: J.Petříček 442, Z.Majstr 407, P.Haken 408, P.Bohmann 426, M.Vašíček 434, M.Wittwar 412

 

TJ Slovan K.Vary      -           TJ Jiskra Aš                             7 : 1     (2615-2465) r: Dobiáš

 D: J.Beck 417, L.Starý 478, P.Staša 427, J.Dobiáš 440, T.Beck 433, F.Průša 420

 H: F.Mazák ml. 438, F.Mazák st. 412, V.Vieweg 390, V.Míšánek 406, J.Plavec 402, P.Bránický 417

 

 

 

 

 

N E J L E P Š Í     Š E S T K A     1 9. K O L A :

 

 3x       L.Starý             Slovan KV       478      3x        J.Petříček         Ji.Hazlov          442

 2x       L.Kupka          SKK KVB       457      4x        J.Dobiáš           Slovan KV       440

 4x       P.Beneš            Ji.Šabina           444      3x        Z.Loveček        SKK KVB       439

 

 

 1.        4. kolo             2778    ( 463.00 )         11.       12. kolo           2712    ( 452.00 )

 2.        10. kolo           2774    ( 462.33 )         12.       11. kolo           2706    ( 451.00 )

 3.        1. kolo             2758    ( 459.67 )         13.       19. kolo           2700    ( 450.00 )

 4.        5. kolo             2747    ( 457.83 )         14.       2. kolo             2692    ( 448.67 )

 5.        9. kolo             2745    ( 457.50 )         15.       16. kolo           2690    ( 448.33 )

 6.        17. kolo           2733    ( 455.50 )         16.       13. kolo           2689    ( 448.17 )

 7.        8. kolo             2732    ( 455.33 )         17.       18. kolo           2677    ( 446.17 )

 8.        3. kolo             2728    ( 454.67 )         18.       14. kolo           2665    ( 444.17 )

 9.        6. kolo             2727    ( 454.50 )         19.       15. kolo           2661    ( 443.50 )

 10.      7. kolo             2722    ( 453.67 )

 

 

S T A R T N Á H R A D N Í K Ů :

 

 

1.start: J.Kotal (Havlovice), V.Kříž ml. (So.Útvina), J.Otto (Dobřany), A.Pimperová (Loko Cheb)

ZČD 2004-2005

Po 19. kole

1,

Dobřany

18

12

1

5

89

:

55

116,5

:

99,5

25

2478,9

2,

SKK K.Vary B

18

11

1

6

79,5

:

64,5

112,5

:

103,5

23

2460,5

3,

Slovan K.Vary

19

11

1

7

88

:

64

122,5

:

105,5

23

2490,9

4,

Havlovice

19

11

1

7

82,5

:

69,5

111

:

117

23

2465,3

5,

Hazlov

19

10

1

8

74,5

:

77,5

113

:

115

21

2508,2

6,

Slavoj Plzeň

18

10

0

8

78,5

:

65,5

119

:

97

20

2441,3

7,

Šabina

18

9

0

9

73,5

:

70,5

110

:

106

18

2450,5

8,

Útvina

19

7

3

9

72,5

:

79,5

104

:

124

17

2446,4

9,

Cheb

19

8

0

11

74,5

:

77,5

115,5

:

112,5

16

2435,5

10,

Slávia K.Vary B

19

7

1

11

72

:

80

110

:

118

15

2445,4

11,

Sokol Plzeň

19

7

0

12

63

:

89

113,5

:

114,5

14

2425,1

12,

19

4

1

14

48,5

:

104

96,5

:

131,5

9

2395,5

 

 

soutěž J E D N O T L I V C Ů

 

 1. J.Baloun ml.                 Dobřany              435.9   10/11

 2. F.Průša                          Slovan KV            430.0   10/10

 3. K.Bok                           Sl.Plzeň               427.9   9/ 9

 4. P.Beneš                         Ji.Šabina              425.5   10/11

 5. M.Mojžíš                      Slávia KVB           425.1   7/10

 6. Z.Majstr                        Ji.Hazlov             424.8   11/11

 7. J.Ženíšek                      SKK KVB             423.2   6/ 9

 8. M.Vašíček                   Ji.Hazlov             422.5   11/11

 9. J.Petříček                     Ji.Hazlov             421.7   11/11

 10. L.Lipták                     Loko Cheb           420.3   11/11

 11. M.Vrabec                  Dobřany              420.1   11/11

 12. E.Seidl                        Ji.Šabina              419.6   11/11

 13. J.Kalista                     Havlovice            419.4   10/10

 14. V.Kepl                        So.Plzeň              419.4   10/11

 15. P.Bránický                Jiskra AŠ              419.1   10/11

 16. K.Konvář                  So.Plzeň              417.9   11/11

 17. Z.Loveček                 SKK KVB             417.2   9/ 9

 18. F.Machálek              Havlovice            417.0   10/10

 19. P.Bohmann               Ji.Hazlov             416.1   11/11

 20. V.Hlaváč                    Slávia KVB           415.5   9/10

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 21. S.Veselý                     So.Útvina                         415.4   10/10

 

 

Příští kolo:

20.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb                -           TJ Slovan K.Vary                     19/03/05

            TJ Jiskra Aš                             -           SKK Karlovy Vary "B"            19/03/05

            TJ Jiskra Hazlov                       -           TJ Slavoj Plzeň                         19/03/05

            T.J.Sokol Plzeň                        -           TJ Slávia K.Vary "B"                19/03/05

            TJ Dobřany                              -           TJ Havlovice                            19/03/05

            Jiskra Šabina                            -           TJ Sokol Útvina                        19/03/05

 

 Zpracoval: Jiří Diviš