V Plzni 7.2.2005

Z á p a d o č e s k á   D i v i z e  2004-2005

Opět vychází zpravodaj až v pondělí „díky“ oddílu TJ jiskra Aš který odeslal zápis až 6.2.2005 v 1:04 hodin t.j o 5 hodin později než určuje rozpis soutěže. Sice s omluvou za pozdní odeslání, ale jelikož jsem byl v neděli v práci mohl jsem výsledky zpracovat až dnes.

V Ý S L E D K Y     1 5.  K O L A :

 

TJ Slávia K.Vary B               -           TJ Lokomotiva Cheb    7 : 1     (2406-2247) r: Šatra

 D: T.Pavlík 353, Z.Pavlík 427, D.Uhrová 398, M.Žaloudík 410, V.Hlaváč 401, M.Mojžíš 417

 H: V.Strnad 394, L.Lipták 408, F.Šatra 374, M.Pivoňka 352, Z.Eichler 332, P.Hubáček 387

 

TJ Slavoj Plzeň                       -           TJ Havlovice                8 : 0     (2446-2301) r: Bok

 D: M.Findejs 413, D.Šůla 383, F.Vlček 421, J.Hořejší 417, K.Bok 392, P.Harmáček 420

 H: J.Rádl 384, M.Lukáš 373, B.Lehmann 362, F.Machálek 385, P.Vrba 389, J.Kalista 408

 

SKK Karlovy Vary B            -           TJ Sokol Útvina            5 : 3     (2491-2449) r: Hlídek

 D: L.Martínek 417, J.Kočan 424, L.Kupka 419, Z.Loveček 406, J.Ženíšek 410, V.Zeman 415

 H: S.Veselý 423, V.Vlček 413, V.Kříž st. 381, A.Čevela 414, V.Hlavatý 424, J.Patkaň 394

 

TJ Slovan K.Vary                  -           Jiskra Šabina                5 : 3     (2542-2501) r: Průša

 D: V.Zápotočný 408, J.Dobiáš 441, L.Starý 423, F.Průša 437, T.Beck 422, P.Staša 411

 H: G.Brandl 436, Š.Cimbala 403, E.Seidl 411, J.Nový 441, B.Maněna 381, P.Beneš 429

 

TJ Jiskra Aš                             -           TJ Dobřany                2 : 6     (2423-2483) r: Plavec

 D: F.Mazák ml. 444, F.Mazák st. 401, V.Vieweg 399, V.Míšánek 405, J.Plavec 391, P.Bránický 383

 H: M.Vrabec 420, A.Sobotka 404, O.Sloup 387, J.Baloun st. 424, J.Fišer 419,  J.Baloun ml. 429

 

TJ Jiskra Hazlov                    -           T.J.Sokol Plzeň            6 : 2     (2562-2464) r: Wittvar

 D: J.Petříček 449, Z.Majstr 435, P.Haken 434, P.Bohmann 408, M.Vašíček 417, M.Wittwar 419

 H: J.Filipi 429, L.Filek 373, K.Konvář 449, V.Kepl 411, B.Vraniak 405, J.Šašek 397

 

N E J L E P Š Í    Š E S T K A    1 5. K O L A :

 

 5x           K.Konvář               So.Plzeň                 449          2x            J.Dobiáš                 Slovan KV             441

 2x           J.Petříček               Ji.Hazlov                449          2x            J.Nový                   Ji.Šabina                441

 1x           F.Mazák ml.           Jiskra AŠ               444          7x            F.Průša                   Slovan KV             437

 

 1.            4. kolo    2778        ( 463.00 )                9.             7. kolo    2722        ( 453.67 )

 2.            10. kolo 2774        ( 462.33 )                10.           12. kolo 2712        ( 452.00 )

 3.            1. kolo    2758        ( 459.67 )                11.           11. kolo 2706        ( 451.00 )

 4.            5. kolo    2747        ( 457.83 )                12.           2. kolo    2692        ( 448.67 )

 5.            9. kolo    2745        ( 457.50 )                13.           13. kolo 2689        ( 448.17 )

 6.            8. kolo    2732        ( 455.33 )                14.           14. kolo 2665        ( 444.17 )

 7.            3. kolo    2728        ( 454.67 )                15.           15. kolo 2661        ( 443.50 )

 8.            6. kolo    2727        ( 454.50 )

S T A R T    N Á H R A D N Í K Ů :

2.start: J.Patkaň (So.Útvina)

1.start: P.Vrba (Havlovice), V.Zápotočný (Slovan KV)

 

ZČD 2004-2005

Po 15. kole

1,

SKK K.Vary B

15

11

1

3

72,5

:

47,5

97

:

83

23

2463,0

2,

Dobřany

15

10

1

4

76,5

:

43,5

98,5

:

81,5

21

2485,9

3,

Slovan K.Vary

15

9

1

5

68

:

52

93

:

87

19

2477,4

4,

Havlovice

15

9

0

6

63,5

:

56,5

87,5

:

92,5

18

2473,9

5,

Hazlov

15

7

1

7

53,5

:

66,5

88,5

:

91,5

15

2508,8

6,

Slavoj Plzeň

15

7

0

8

62,5

:

57,5

98

:

82

14

2438,2

7,

Šabina

15

7

0

8

58,5

:

61,5

87,5

:

92,5

14

2455,5

8,

Slávia K.Vary B

15

6

1

8

61

:

59

88,5

:

91,5

13

2461,7

9,

Cheb

15

6

0

9

59,5

:

60,5

89,5

:

90,5

12

2452,5

10,

Útvina

15

5

2

8

53,5

:

66,5

81

:

99

12

2443,1

11,

Sokol Plzeň

15

5

0

10

47,5

:

72,5

87

:

93

10

2438,9

12,

15

4

1

10

43,5

:

76,5

84

:

96

9

2381,9

 

 

Soutěž    J E D N O T L I V C Ů


 

 1. BALOUN Jiří ml.              Dobřany                436.27     8/ 9

 2. MAJSTR Zdeněk            Ji.Hazlov                430.70     8/ 8

 3. MOJŽÍŠ Martin               Slávia KVB            426.79     6/ 8

 4. HLAVÁČ Václav             Slávia KVB            426.34     7/ 8

 5. KONVÁŘ Karel               So.Plzeň                 425.97     9/ 9

 6. VRABEC Milan               Dobřany                425.86     9/ 9

 7. PRŮŠA František            Slovan KV             425.11     8/ 8

 8. BOK Karel                        Sl.Plzeň                  424.92     8/ 8

 9. BENEŠ Petr                      Ji.Šabina                424.21     8/ 9

 10. SEIDL Eduard                Ji.Šabina                424.20     9/ 9

 11. ŽENÍŠEK Josef              SKK KVB              423.00     6/ 8

 12. LIPTÁK Ladislav          Loko Cheb             422.76     9/ 9

 13. MACHÁLEK Fr.           Havlovice              422.75     9/ 9

 14. KALISTA Jiří                 Havlovice              421.29     9/ 9

 15. PETŘÍČEK Jaroslav      Ji.Hazlov                420.63     8/ 8

 16. LOVEČEK Zdeněk        SKK KVB              418.31     8/ 8

 17. VAŠÍČEK Miroslav      Ji.Hazlov                418.31     8/ 8

 18. STRNAD Václav           Loko Cheb             418.08     9/ 9

 19. VESELÝ Stanislav         So.Útvina              417.16     9/ 9

 20. BRÁNICKÝ Pavel         Jiskra AŠ               416.84     7/ 8

 21. HUBÁČEK Pavel          Loko Cheb             416.05     9/ 9

 22. HAKEN Petr                 Ji.Hazlov                416.00     8/ 8

 23. BRANDL Gerhard         Ji.Šabina                415.77     8/ 9

 24. BECK Josef                    Slovan KV             414.04     8/ 8

 25. BECK Tomáš                 Slovan KV             413.79     7/ 8

 26. NOVÝ Jaroslav              Ji.Šabina                413.59     8/ 9

 27. ČOLÁK Pet                   SKK KVB              413.40     6/ 8

 28. FIŠER Josef                    Dobřany                413.14     9/ 9

 29. BOHMANN Petr           Ji.Hazlov                413.14     8/ 8

 30. LEHMANN B.               Havlovice              412.54     9/ 9

 31. KŘÍŽ Zdeněk                 So.Útvina              411.69     6/ 9

 32. KEPL Vladimír                So.Plzeň                 411.64     8/ 9

 33. KALOUS Pavel             Havlovice              410.98     8/ 9

 34. DOBIÁŠ Jaroslav          Slovan KV             410.94     7/ 8

 35. WITTWAR Michael    Ji.Hazlov                410.80     8/ 8

 36. HOŘEJŠÍ Josef              Sl.Plzeň                  410.78     8/ 8

 37. KUPKA Libor                SKK KVB              410.59     8/ 8

 38. STAŠA Pavel                Slovan KV             410.39     7/ 8

 39. MITÁČEK Jiří                Slávia KVB            409.38     8/ 8

 40. SOBOTKA                     Aleš Dobřany       409.25     9/ 9

 41. FINDEJS Milan              Sl.Plzeň                  409.08     8/ 8

 42. BALOUN Jiří st.            Dobřany                408.56     9/ 9

 43. FILIPI Jiří                        So.Plzeň                 407.61     7/ 9

 44. PAVLÍK Tomáš             Slávia KVB            407.58     8/ 8

 45. VLČEK Václav               So.Útvina              407.27     8/ 9

 46. HLAVATÝ Vlastimil     So.Útvina              406.53     8/ 9

 47. LUKÁŠ Miroslav          Havlovice              406.22     9/ 9

 48. FILEK Ladislav              So.Plzeň                 405.83     9/ 9

 49. MARTÍNEK Lubomír   SKK KVB              405.09     8/ 8

 50. ŠATRA František         Loko Cheb             404.75     9/ 9

 51. ŠAŠEK Jiří                      So.Plzeň                 404.68     9/ 9

 52. STARÝ Libor                 Slovan KV             404.48     7/ 8

 53. ŠŮLA Dobroslav          Sl.Plzeň                  403.78     8/ 8

 54. ČEVELA Antonín         So.Útvina              403.75     8/ 9

 55. PIVOŇKA Miroslav     Loko Cheb             403.71     9/ 9

 56. KNEDLÍK Jiří Jiskra                               403.52     8/ 8

 57. PAVLÍK Zdeněk            Slávia KVB            402.65     7/ 8

 58. RÁDL Jiří                        Havlovice              402.52     9/ 9

 59. KUČERA Pavel             Ji.Šabina                402.40     7/ 9

 60. MAZÁK Fr. st.              Jiskra AŠ               401.84     8/ 8

 61. PATKAŇ Jaroslav        So.Útvina              400.67     8/ 9

 62. MAZÁK Fr. Ml             .Jiskra AŠ              398.51     7/ 8

 63. ŠNAJDR Václav            SKK KVB              397.33     6/ 8

 64. HARMÁČEK Petr         Sl.Plzeň                  397.33     8/ 8

 65. UHROVÁ Dagmar         Slávia KVB            395.52     6/ 8

 66. SLOUP Otto                   Dobřany                395.33     9/ 9

 67. PLAVEC Jiří                  Jiskra AŠ               393.86     8/ 8

 68. VLČEK František           Sl.Plzeň                  392.31     8/ 8

 69. VRANIAK Bernard       So.Plzeň                 392.10     9/ 9

 70. EICHLER Zdeněk          Loko Cheb             389.08     9/ 9

 71. CIMBALA Štefan         Ji.Šabina                384.52     8/ 9


 

 

Příští kolo

16.kolo

TJ Lokomotiva Cheb A       TJ Jiskra Hazlov "A"           12/02/05

T.J.Sokol Plzeň "A"             TJ Jiskra Aš "A"                  12/02/05

TJ Dobřany "A"                   TJ Slovan K.Vary "A"         12/02/05

Jiskra Šabina "A"                 SKK Karlovy Vary "B"       12/02/05

TJ Sokol Útvina "A"           TJ Slavoj Plzeň "A"             12/02/05

TJ Havlovice "A"                TJ Slávia K.Vary "B"           12/02/05

 

 Zpracoval: Jiří Diviš