V Plzni 17.4.2005

Z á p a d o č e s k á    D i v i z e    2004 - 2005

 

Od rána mám připravený zpravodaj a čekal jsem až dostanu zpravodaje vyšších soutěží abych mohl Vás všechny seznámit  kolik družstev sestoupí  ze soutěže Západočeská Divize do nižších soutěží. Dle telefonické informace sestoupí pouze jedno družstvo ale  Zpravodaj s výsledky  III. KLM jsem do 14:00 hodin nedostal a jelikož bych zpravodaj rozesílal až v pondělí rozhodl jsem se rozeslat zpravodaj bez této informace.

Jiří Diviš

 

V Ý S L E D K Y   2 2.   K O L A :

 

 

TJ Lokomotiva Cheb             -           SKK Karlovy Vary B               5 : 3     (2545-2422) r: Šatra

 D: L.Lipták 443, M.Budil 373, F.Šatra 401, M.Pivoňka 446, Z.Eichler 480, P.Hubáček 402

 H: J.Ženíšek 402, J.Kočan 409, V.Šnajdr 421, L.Kupka 375, V.Zeman 395, Z.Loveček 420

 

Domácí, přeci jen pod tlakem nutnosti bodovat pro jistotu záchrany, první polovinu zápasu nezvládli přesvědčivě (1:2 a -15). Naštěstí pro domácí, čtvrtý a pátý hráč sestavy unesli tíhu odpovědnosti a dokonale  otočili střet (3:2 a +141!), když Eichler náhozem 480 dokonce ohrožoval mužský rekord kuželny (485). Poslední duel už prakticky výhru domácím nemohl vzít a tak se dohrávalo v uvolněné atmosféře. (komentář F. Šatra)

 

TJ Slovan K.Vary                  -           TJ Slavoj Plzeň                         6 : 2     (2582-2470) r: Průša

 D: L.Starý 466, J.Dobiáš 420, J.Aničinec 424, T.Beck 437, F.Průša 419, P.Staša 416

 H: M.Findejs 406, L.Šilhánková 437, F.Vlček 386, D.Šůla 411, J.Hořejší 435, P.Harmáček 395

 

TJ Jiskra Aš                             -           TJ Slávia K.Vary B               2 : 6     (2447-2468) r: Plavec

 D: F.Mazák ml. 411, F.Mazák st. 431, V.Míšánek 407, J.Plavec 390, J.Knedlík 390, P.Bránický 418

 H: T.Pavlík 412, Z.Pavlík 409, J.Mitáček 410, M.Žaloudík 428, V.Hlaváč 410, M.Mojžíš 399

 

TJ Jiskra Hazlov                    -           TJ Havlovice                            6 : 2     (2493-2437) r: Wittwar

 D: J.Petříček 382, M.Vašíček 428, P.Haken 367, P.Bohmann 420, Z.Majstr 429, M.Wittwar 467

 H: P.Vrba 432, M.Lukáš 406, B.Lehmann 405, J.Rádl 396, J.Kalista 413, F.Machálek 385

 

Ani výpadkem zraněného Petra Hakena se nenechali domácí překvapit. Výbornými výkony Majstra a Wittwara dotáhli hru tak jak to má být a body zůstaly doma.

 

T.J.Sokol Plzeň                        -           TJ Sokol Útvina                     1 : 7     (2395-2598) r: Filek

 D: J.Šašek 395, B.Vraniak 382, V.Kepl 388, L.Filek 433, K.Konvář 401, J.Šollar 396

 H: Z.Kříž 437, V.Vlček 427, V.Kříž st. 466, A.Čevela 385, S.Veselý 438, J.Patkaň 445

 

Domácím se v posledním zápase vůbec nedařilo a prohráli rozdílem třídy. Celkový výsledek domácích hovoří sám za sebe. (J. Filipi)

 

TJ Dobřany                            -           Jiskra Šabina                            6 : 2     (2502-2480) r: Sloup

 D: A.Sobotka 395, J.Vávra 419, J.Baloun st. 411, M.Vrabec 394, J.Fišer 447, J.Baloun ml. 436

 H: P.Kučera 419, E.Seidl 407, Š.Cimbala 391, B.Maněna 419, J.Nový 431, P.Beneš 413

 

Utkání bylo poměrně vyrovnané a oba soupeři se střídali ve vedení. Domácí definitivně o svém vítězství rozhodli zásluhou vynikající hry J. Fišera, kterou umocnil již tradičně svým dobrým výkonem i J. Baloun ml. Domácí mají výborné plné (1714 por. kuželek), hosté byli lepší do dorážky a dělají i méně chyb. (M. Vrabec) 

 

 

N E J L E P Š Í    Š E S T K A    2 2. K O L A :

 

 1x       Z.Eichler           Loko Cheb       480      4x        L.Starý             Slovan KV       466

 3x       M.Wittwar       Ji.Hazlov          467      3x        J.Fišer              Dobřany           447

 1x       V.Kříž st.         So.Útvina         466      1x        M.Pivoňka       Loko Cheb       446

 

 1.        4. kolo             2778    ( 463.00 )         12.       7. kolo             2722    ( 453.67 )

 2.        10. kolo           2774    ( 462.33 )         13.       18. kolo           2717    ( 452.83 )

 3.        22. kolo           2772    ( 462.00 )         14.       12. kolo           2712    ( 452.00 )

 4.        1. kolo             2758    ( 459.67 )         15.       11. kolo           2706    ( 451.00 )

 5.        5. kolo             2747    ( 457.83 )         16.       19. kolo           2700    ( 450.00 )

 6.        20. kolo           2747    ( 457.83 )         17.       2. kolo             2692    ( 448.67 )

 7.        9. kolo             2745    ( 457.50 )         18.       16. kolo           2690    ( 448.33 )

 8.        17. kolo           2733    ( 455.50 )         19.       13. kolo           2689    ( 448.17 )

 9.        8. kolo             2732    ( 455.33 )         20.       14. kolo           2665    ( 444.17 )

 10.      3. kolo             2728    ( 454.67 )         21.       15. kolo           2661    ( 443.50 )

 11.      6. kolo             2727    ( 454.50 )         22.       21. kolo           2636    ( 439.33 )

 

S T A R T     N Á H R A D N Í K Ů :

 

2.start: J.Šollar (So.Plzeň)

1.start: J.Aničinec (Slovan KV), M.Budil (Loko Cheb), L.Šilhánková (Sl.Plzeň), J.Vávra (Dobřany)

 

ZČD 2004-2005

Po 22. kole

 

1,

Dobřany

22

15

1

6

109

:

67

138

:

126

31

2459,5

2459,53

2,

SKK K.V. B

22

13

1

8

96,5

:

79,5

135

:

129

27

2450,4

2450,45

3,

Slovan K.V.

22

12

1

9

99

:

77

141,5

:

122,5

25

2492,9

2492,92

4,

Hazlov

22

12

1

9

91,5

:

84,5

134

:

130

25

2505,1

2505,05

5,

Šabina

22

12

0

10

93,5

:

82,5

138

:

126

24

2453,5

2453,47

6,

Havlovice

22

11

1

10

86,5

:

89,5

127,5

:

136,5

23

2457,9

2457,91

7,

Slavoj Plzeň

22

11

0

11

88,5

:

87,5

140

:

124

22

2441,3

2441,30

8,

Útvina

22

9

3

10

88,5

:

87,5

127,5

:

136,5

21

2447,5

2447,52

9,

Cheb

22

10

0

12

86,5

:

89,5

135

:

129

20

2435,8

2435,83

10,

Slávia K.V. B

22

9

1

12

84,5

:

91,5

128,5

:

135,5

19

2451,6

2451,64

11,

Sokol Plzeň

22

9

0

13

76,5

:

99,5

128,5

:

135,5

18

2426,9

2426,92

12,

22

4

1

17

55,5

:

121

110,5

:

153,5

9

2385,2

2385,21

 

soutěž    J E D N O T L I V C Ů

 


 1. J.Baloun ml.                 Dobřany              433.4   11/12

  2. K.Bok                          Sl.Plzeň               427.2   11/12

  3. F.Průša                        Slovan KV            426.8   11/12

  4. Z.Majstr                      Ji.Hazlov             426.3   12/12

  5. P.Beneš                       Ji.Šabina              424.9   11/12

  6. P.Bránický                Jiskra AŠ              419.3   10/12

  7. M.Vašíček                Ji.Hazlov             419.0   12/12

  8. E.Seidl                          Ji.Šabina              418.9   12/12

  9. T.Beck                         Slovan KV            418.2   11/12

 10. L.Lipták                     Loko Cheb           418.0   12/12

 11. J.Petříček                   Ji.Hazlov             418.0   12/12

 12. M.Mojžíš                   Slávia KVB           417.4   9/12

 13. Z.Loveček                 SKK KVB             417.4   12/12

 14. K.Konvář                  So.Plzeň              416.8   12/12

 15. M.Vrabec                  Dobřany              416.6   12/12

 16. V.Hlaváč                    Slávia KVB           416.4   11/12

 17. P.Bohmann               Ji.Hazlov             416.0   11/12

 18. J.Kalista                     Havlovice            415.9   12/12

 19. V.Strnad                    Loko Cheb           414.7   10/12

 20. V.Kepl                        So.Plzeň              414.7   11/12

 21. F.Machálek              Havlovice            414.2   12/12

 22. M.Wittwar                Ji.Hazlov             414.0   12/12

 23. G.Brandl                    Ji.Šabina              413.7   10/12

 24. J.Dobiáš                     Slovan KV            413.5   10/12

 25. S.Veselý                     So.Útvina             413.5   12/12

 26. J.Nový                        Ji.Šabina              412.2   11/12

 27. P.Haken                     Ji.Hazlov             412.0   12/12

 28. P.Hubáček                Loko Cheb           411.8   12/12

 29. J.Fišer                         Dobřany              411.7   12/12

 30. P.Kalous                    Havlovice            411.0   8/12

 31. J.Beck                         Slovan KV            410.5   11/12

 32. J.Hořejší                     Sl.Plzeň               410.3   12/12

 33. L.Kupka                    SKK KVB             410.2   12/12

 34. A.Sobotka                Dobřany              410.0   10/12

 35. Z.Kříž                          So.Útvina             409.9   9/12

 36. J.Mitáček                   Slávia KVB           409.6   12/12

 37. P.Staša                       Slovan KV            409.3   11/12

 38. M.Findejs                 Sl.Plzeň               408.9   12/12

 39. T.Pavlík                      Slávia KVB           408.7   12/12

 40. V.Vlček                      So.Útvina             408.6   11/12

 41. J.Patkaň                     So.Útvina             408.2   11/12

 42. L.Starý                        Slovan KV            408.0   9/12

 43. Z.Pavlík                      Slávia KVB           408.0   11/12

 44. B.Lehmann                Havlovice            407.8   12/12

 45. J.Filipi                          So.Plzeň              407.3   10/12

 46. M.Lukáš                    Havlovice            407.1   12/12

 47. V.Kříž st.                   So.Útvina             406.7   8/12

 48. V.Hlavatý                 So.Útvina             406.5   9/12

 49. D.Šůla                         Sl.Plzeň               406.0   12/12

 50. M.Pivoňka                Loko Cheb           405.7   12/12

 51. L.Filek                        So.Plzeň              404.0   12/12

 52. P.Kučera                   Ji.Šabina              403.3   10/12

 53. J.Šašek                       So.Plzeň              403.0   12/12

 54. F.Mazák ml.             Jiskra AŠ              403.0   11/12

 55. F.Šatra                        Loko Cheb           402.6   12/12

 56. V.Šnajdr                    SKK KVB             402.4   9/12

 57. A.Čevela                    So.Útvina             401.1   10/12

 58. F.Mazák st.              Jiskra AŠ              401.0   12/12

 59. J.Baloun st.               Dobřany              400.4   12/12

 60. J.Knedlík                   Jiskra AŠ              400.1   9/12

 61. J.Rádl                          Havlovice            399.5   12/12

 62. L.Martínek                SKK KVB             398.2   11/12

 63. P.Harmáček             Sl.Plzeň               396.7   12/12

 64. B.Vraniak                 So.Plzeň              395.7   12/12

 65. O.Sloup                      Dobřany              392.4   12/12

 66. J.Plavec                      Jiskra AŠ              392.3   12/12

 67. F.Vlček                      Sl.Plzeň               391.7   12/12

 68. V.Vieweg                  Jiskra AŠ              389.6   9/12

 69. Z.Eichler                     Loko Cheb           389.2   12/12

 70. Š.Cimbala                 Ji.Šabina              387.6   11/12

 71. V.Míšánek                Jiskra AŠ              376.7   10/12


 

 

 Zpracoval: Jiří Diviš