V Plzni 6.3.2005

Z á p a d o č e s k á    D i v i z e    2004 - 2005

 

V Ý S L E D K Y    1 8.   K O L A :

 

TJ Lokomotiva Cheb             -           TJ Jiskra Aš                 6 : 2     (2532-2379) r: Lipták

 D: L.Lipták 462, V.Strnad 423, F.Šatra 434, M.Pivoňka 405, Z.Eichler 412, P.Hubáček 396

 H: F.Mazák ml. 409, F.Mazák st. 425, V.Vieweg 375, V.Míšánek 389, J.Plavec 370, P.Bránický 411

 

TJ Jiskra Hazlov                    -           TJ Slovan K.Vary         5 : 3     (2555-2520) r: Wittvar

 D: J.Petříček 405, Z.Majstr 411, P.Haken 427, P.Bohmann 430, M.Vašíček 434, M.Wittwar 448

 H: J.Beck 406, M.Handšuh 441, F.Průša 458, T.Beck 412, L.Starý 418, P.Staša 385

 

T.J.Sokol Plzeň                      -           SKK Karlovy Vary B   5,5:2,5 (2444-2437) r: Konvář

 D: J.Šašek 407, B.Vraniak 368, V.Kepl 413, L.Filek 424, K.Konvář 410, J.Filipi 422

 H: J.Kočan 421, L.Martínek 368, V.Šnajdr 411, L.Kupka 432, V.Zeman 400, Z.Loveček 405

 

Domácí potřebovali nutně vyhrát aby měli vůbec naději na záchranu v soutěži. Odpovědnost zřejmě svázala domácím nohy, protože nebyli schopni na slabě hrající hosty zahrát. Hosté od začátku zápasu vedli a domácí dotahovali. S velmi velkou dávkou štěstí nakonec domácí družstvo vyhrálo o 7 kuželek, takže by se dalo říci, že spíše utrpělo vítězství. Celkové číslo hovoří samo za sebe.

 

TJ Dobřany                              -           TJ Slavoj Plzeň

Utkání nebylo sehráno z důvodu poruchy ASK. Jakmile bude závada odstraněna dohodnou se vedoucí obou družstev na nejbližším vhodném termínu k sehrání utkání. O termínu zápasu budou informovat STK.

 

Jiskra Šabina                         -           TJ Slávia K.Vary B      6 : 2     (2451-2335) r: Brandl

 D: P.Kučera 388, E.Seidl 424, B.Maněna 381, P.Beneš 420, G.Brandl 427, J.Nový 411

 H: T.Pavlík 412, Z.Pavlík 394, J.Mitáček 409,M.Žaloudík 366,V.Hlaváč 363,D.Uhrová+M.Mojžíš 391

 

TJ Sokol Útvina                        -           TJ Havlovice                4 : 4     (2417-2402) r: Patkaň

 D: S.Veselý 432, Z.Kříž 413, V.Vlček 372, A.Čevela 403, V.Kříž st. 395, J.Patkaň 402

 H: B.Lehmann 399, P.Vrba 429, J.Rádl 389, F.Machálek 366, J.Kalista 406, M.Lukáš 413

 

N E J L E P Š Í    Š E S T K A     1 8. K O L A :

 

 6x       L.Lipták           Loko Cheb       462      2x        M.Handšuh      Slovan KV       441

 9x       F.Průša            Slovan KV       458      3x        M.Vašíček       Ji.Hazlov          434

 1x       M.Wittwar       Ji.Hazlov          448      1x        F.Šatra             Loko Cheb       434

 

 1.        4. kolo             2778    ( 463.00 )         10.       7. kolo             2722    ( 453.67 )

 2.        10. kolo           2774    ( 462.33 )         11.       12. kolo           2712    ( 452.00 )

 3.        1. kolo             2758    ( 459.67 )         12.       11. kolo           2706    ( 451.00 )

 4.        5. kolo             2747    ( 457.83 )         13.       2. kolo             2692    ( 448.67 )

 5.        9. kolo             2745    ( 457.50 )         14.       16. kolo           2690    ( 448.33 )

 6.        17. kolo           2733    ( 455.50 )         15.       13. kolo           2689    ( 448.17 )

 7.        8. kolo             2732    ( 455.33 )         16.       18. kolo           2677    ( 446.17 )

 8.        3. kolo             2728    ( 454.67 )         17.       14. kolo           2665    ( 444.17 )

 9.        6. kolo             2727    ( 454.50 )         18.       15. kolo           2661    ( 443.50 )

 

ZČD 2004-2005

Po 18. kole

1,

Dobřany

17

12

1

4

87

:

49

112

:

92

25

2487,5

2,

SKK K.Vary B

17

11

1

5

77,5

:

58,5

106,5

:

97,5

23

2460,2

3,

Havlovice

18

11

1

6

80,5

:

63,5

107,5

:

108,5

23

2466,4

4,

Slovan K.Vary

18

10

1

7

81

:

63

112,5

:

103,5

21

2490,7

5,

Hazlov

18

9

1

8

68,5

:

75,5

107

:

109

19

2506,1

6,

Slavoj Plzeň

17

9

0

8

72,5

:

63,5

113

:

91

18

2441,9

7,

Šabina

17

8

0

9

67,5

:

68,5

101,5

:

102,5

16

2448,6

8,

Cheb

18

8

0

10

72,5

:

71,5

111,5

:

104,5

16

2451,3

9,

Útvina

18

6

3

9

66,5

:

77,5

96

:

120

15

2446,5

10,

Sokol Plzeň

18

7

0

11

61

:

83

107,5

:

108,5

14

2442,1

11,

Slávia K.Vary B

18

6

1

11

66

:

78

102,5

:

113,5

13

2444,4

12,

18

4

1

13

47,5

:

96,5

94,5

:

121,5

9

2388,6

 

 

Soutěž   J E D N O T L I V C Ů

 


1. J.Baloun                   Dobřany              438.2   9/10

 2. F.Průša                          Slovan KV            430.3   10/10

 3. K.Bok                           Sl.Plzeň               427.8   9/ 9

 4. Z.Majstr                        Ji.Hazlov             426.5   10/10

 5. L.Lipták                        Loko Cheb           425.1   10/10

 6. M.Mojžíš                      Slávia KVB           424.8   7/10

 7. P.Beneš                         Ji.Šabina              423.5   9/10

 8. J.Ženíšek                      SKK KVB             423.2   6/ 9

 9. M.Vrabec                    Dobřany              422.5   10/10

 10. E.Seidl                        Ji.Šabina              421.8   10/10

 11. K.Konvář                  So.Plzeň              421.6   10/10

 12. M.Vašíček                Ji.Hazlov             421.4   10/10

 13. J.Kalista                     Havlovice            419.9   10/10

 14. V.Kepl                        So.Plzeň              419.7   9/10

 15. J.Petříček                   Ji.Hazlov             419.7   10/10

 16. P.Bránický                Jiskra AŠ              419.3   9/10

 17. F.Machálek              Havlovice            417.1   10/10

 18. Z.Loveček                 SKK KVB             416.8   9/ 9

 19. G.Brandl                    Ji.Šabina              415.5   9/10

 20. V.Hlaváč                    Slávia KVB           415.5   9/10

 21. S.Veselý                     So.Útvina             415.5   10/10

 22. P.Bohmann               Ji.Hazlov             415.1   10/10

 23. T.Beck                        Slovan KV            414.8   9/10

 24. V.Strnad                    Loko Cheb           414.7   10/10

 25. J.Fišer                         Dobřany              414.6   10/10

 26. P.Hubáček                Loko Cheb           413.5   10/10

 27. P.Čolák                      SKK KVB             413.4   6/ 9

 28. J.Beck                         Slovan KV            413.4   9/10

 29. L.Kupka                    SKK KVB             413.2   9/ 9

 30. P.Haken                     Ji.Hazlov             412.7   10/10

 31. J.Dobiáš                     Slovan KV            412.6   8/10

 32. J.Hořejší                     Sl.Plzeň               412.3   9/ 9

 33. M.Wittwar                Ji.Hazlov             411.3   10/10

 34. P.Kalous                    Havlovice            411.0   8/10

 35. B.Lehmann                Havlovice            410.9   10/10

 36. Z.Kříž                          So.Útvina             410.9   7/10

 37. J.Nový                        Ji.Šabina              410.7   9/10

 38. A.Sobotka                Dobřany              410.0   10/10

 39. M.Findejs                 Sl.Plzeň               409.6   9/ 9

 40. J.Baloun st.               Dobřany              408.7   10/10

 41. T.Pavlík                      Slávia KVB           408.3   10/10

 42. J.Mitáček                   Slávia KVB           408.0   10/10

 43. V.Vlček                      So.Útvina             408.0   9/10

 44. J.Filipi                          So.Plzeň              407.9   8/10

 45. P.Staša                       Slovan KV            407.8   9/10

 46. L.Starý                        Slovan KV            407.1   9/10

 47. M.Pivoňka                Loko Cheb           406.9   10/10

 48. M.Lukáš                    Havlovice            406.8   10/10

 49. V.Hlavatý                 So.Útvina             406.5   9/10

 50. L.Filek                        So.Plzeň              406.2   10/10

 51. J.Patkaň                     So.Útvina             404.9   9/10

 52. D.Šůla                         Sl.Plzeň               404.8   9/ 9

 53. Z.Pavlík                      Slávia KVB           404.4   9/10

 54. F.Šatra                  Loko Cheb           404.2   10/10

 55. A.Čevela                    So.Útvina             403.5   8/10

 56. J.Knedlík                   Jiskra AŠ              403.5   8/10

 57. J.Šašek                       So.Plzeň              402.9   10/10

 58. F.Mazák st.              Jiskra AŠ              402.9   10/10

 59. P.Kučera                   Ji.Šabina              402.4   8/10

 60. F.Mazák ml.             Jiskra AŠ              401.6   9/10

 61. J.Rádl                          Havlovice            401.3   10/10

 62. L.Martínek                SKK KVB             400.8   9/ 9

 63. V.Šnajdr                    SKK KVB             399.1   7/ 9

 64. P.Harmáček             Sl.Plzeň               397.8   9/ 9

 65. O.Sloup                      Dobřany              395.9   10/10

 66. B.Vraniak                 So.Plzeň              392.6   10/10

 67. J.Plavec                      Jiskra AŠ              391.6   10/10

 68. F.Vlček                      Sl.Plzeň               389.7   9/ 9

 69. V.Vieweg                  Jiskra AŠ              388.9   7/10

 70. Z.Eichler                     Loko Cheb           388.6   10/10

 71. Š.Cimbala                 Ji.Šabina              382.7   9/10

 72. V.Míšánek                Jiskra AŠ              375.1   8/10


 

Příští kolo:

19.kolo

 TJ Sokol Útvina "A"                -           TJ Lokomotiva Cheb A            12/03/05

 TJ Havlovice "A"                     -           Jiskra Šabina "A"                      12/03/05

 TJ Slávia K.Vary "B"               -           TJ Dobřany "A"                        12/03/05

 TJ Slavoj Plzeň "A"                  -           T.J.Sokol Plzeň "A"                  12/03/05

 SKK Karlovy Vary "B"           -           TJ Jiskra Hazlov "A"                 12/03/05

 TJ Slovan K.Vary "A" -                       TJ Jiskra Aš "A"                       12/03/05

 

 Zpracoval: Jiří Diviš