V Plzni 11.12.2004

 

Z á p a d o č e s k á    D i v i z e    2004 -  2005

 

V Ý S L E D K Y   1 1. K O L A :

 

SKK Karlovy Vary B            -           TJ Lokomotiva Cheb    4,5 : 3,5           (2526-2513) r: Hlídek

 D: L.Martínek 414, V.Šnajdr 408, L.Kupka 415, J.Ženíšek 441, Z.Loveček 463, P.Čolák 385

 H: V.Strnad 414, L.Lipták 431, F.Šatra 424, M.Pivoňka 422, Z.Eichler 393, P.Hubáček 429

 

TJ Slavoj Plzeň                         -           TJ Slovan K.Vary      3 : 5                 (2416-2417) r: Bok

 D: M.Findejs 423, D.Šůla 417, F.Vlček 361, J.Hořejší 406, K.Bok 407, P.Harmáček 402

 H: J.Luster 411, L.Starý 399, P.Staša 406, T.Beck 374, J.Beck 418, F.Průša 409

 

V zápase Slavoj Plzeň - Slovan K.Vary rozhodla jediná kuželka

 

TJ Slávia K.Vary B               -           TJ Jiskra Aš                 6 : 2                 (2464-2446) r: Mitáček

 D: T.Pavlík 446, M.Žaloudík 413,Z.Pavlík 438,J.Mitáček+D.Uhrová 382,V.Hlaváč 385, M.Mojžíš 400

 H: F.Mazák ml. 394, F.Mazák st. 406, V.Vieweg 402, J.Knedlík 416, J.Plavec 378, P.Bránický 450

 

TJ Havlovice                            -           TJ Jiskra Hazlov        1 : 7                 (2528-2599) r: Lukáš

 D: B.Lehmann 421, J.Rádl 426, P.Kalous 397, M.Lukáš 410, J.Kalista 422, F.Machálek 452

 H: J.Petříček 436, Z.Majstr 449, P.Bohmann 446, P.Haken 423, M.Vašíček 427, M.Wittwar 418

 

TJ Sokol Útvina                        -           T.J.Sokol Plzeň          2 : 6                 (2356-2414) r: Patkaň

 D: S.Veselý 373, Z.Kříž 423, V.Vlček 403, A.Čevela 383, J.Patkaň + J.Pavlíček 343, Kříž 431

 H: J.Šašek 402, B.Vraniak 393, V.Kepl 418, K.Konvář 420, L.Filek 409, J.Filipi 372

 

Po slabém výkonu domácího družstva zvítězily hosté,kteří měli vyrovnanější výkony. V.Kříž již nemohl svým výkonem na tomto výsledku nic změnit.

 

Jiskra Šabina                         -           TJ Dobřany                  5 : 3                 (2362-2328) r: Nový

 D: J.Nový 412, E.Seidl 379, Š.Cimbala 372, B.Maněna 408, P.Beneš 392, G.Brandl 399

 H: M.Vrabec 391, J.Fišer 402, J.Baloun st. 378, O.Sloup 366, A.Sobotka 371, J.Baloun ml. 420

 

N E J L E P Š Í    Š E S T K A      1 1. K O L A :

 2x Z.Loveček SKK KVB       463      3x Z.Majstr                  Ji.Hazlov          449

 3x F.Machálek            Havlovice         452      1x P.Bohmann Ji.Hazlov          446

 2x P.Bránický Jiskra AŠ         450      2x T.Pavlík                   Slávia KVB      446

 

 1. 4. kolo        2778 ( 463.00 )            7. 3. kolo         2728 ( 454.67 )

 2. 10. kolo      2774 ( 462.33 )            8. 6. kolo         2727 ( 454.50 )

 3. 1. kolo        2758 ( 459.67 )            9. 7. kolo         2722 ( 453.67 )

 4. 5. kolo        2747 ( 457.83 )            10. 11. kolo     2706 ( 451.00 )

 5. 9. kolo        2745 ( 457.50 )            11. 2. kolo       2692 ( 448.67 )

 6. 8. kolo        2732 ( 455.33 )

 

S T A R T    N Á H R A D N Í K Ů :

 

2.start: J.Pavlíček (So.Útvina)

1.start: J.Luster (Slovan KV)

 

 

 T A B U L K A  po  11  kolech                     soutěž  J E D N O T L I V C Ů

 1. SKK KVB              11        2469    17        1. Z.Majstr                         Ji.Hazlov             441.8   5/ 5

 2. Havlovice                11        2488    16        2. J.Baloun ml.                 Dobřany              434.9   6/ 6

 3. Dobřany                  11        2495    15        3. M.Vrabec                      Dobřany              430.8   6/ 6

 4. Slovan KV              11        2482    11        4. F.Machálek                  Havlovice            430.5   7/ 7

 5. Ji.Hazlov                 11        2546    11        5. J.Ženíšek                        SKK KVB             430.0   4/ 6

 6. So.Útvina                11        2447    10        6. P.Bránický                    Jiskra AŠ              428.8   5/ 6

 7. Ji.Šabina                  11        2447    10        7. L.Lipták                         Loko Cheb           428.0   7/ 7

 8. So.Plzeň                  11        2441    10           K.Konvář                      So.Plzeň              428.0   6/ 6

 9. Slávia KVB             11        2462    9          9. P.Haken                         Ji.Hazlov             427.9   5/ 5

10. Loko Cheb             11        2499    8          10. K.Bok                          Sl.Plzeň               427.3   7/ 7

11. Sl.Plzeň                  11        2449    8          11. J.Petříček                    Ji.Hazlov             427.1   5/ 5

12. Jiskra AŠ               11        2403    7          12. V.Hlaváč                     Slávia KVB           426.0   7/ 7

                                                                        13. E.Seidl                          Ji.Šabina              425.4   8/ 8

                                                                        14. Z.Loveček                  SKK KVB             425.1   6/ 6

                                                                        15. M.Mojžíš                    Slávia KVB           424.5   5/ 7

                                                                        16. J.Kalista                       Havlovice            423.4   7/ 7

                                                                        17. F.Průša                        Slovan KV            422.9   6/ 6

                                                                        18. P.Hubáček                 Loko Cheb           422.8   7/ 7

                                                                        19. M.Vašíček                 Ji.Hazlov             421.9   5/ 5

                                                                        20. P.Beneš                       Ji.Šabina              421.3   7/ 8

                                                                        21. V.Strnad                      Loko Cheb           421.0   7/ 7

                                                                        22. B.Lehmann                 Havlovice            420.6   7/ 7

                                                                        23. P.Bohmann                 Ji.Hazlov             420.4   5/ 5

                                                                        24. S.Veselý                      So.Útvina             418.3   7/ 7

                                                                        25. J.Beck                          Slovan KV            416.0   6/ 6

                                                                        26. J.Dobiáš                      Slovan KV            415.0   5/ 6

                                                                        27. J.Hořejší                      Sl.Plzeň               414.7   7/ 7

                                                                        28. G.Brandl                      Ji.Šabina              414.0   7/ 8

                                                                        29. F.Šatra                         Loko Cheb           413.6   7/ 7

                                                                        30. P.Čolák                       SKK KVB             413.4   6/ 6

                                                                        31. A.Sobotka                  Dobřany              413.3   6/ 6

                                                                        32. M.Pivoňka                 Loko Cheb           412.0   7/ 7

                                                                        33. Z.Kříž                           So.Útvina             412.0   5/ 7

                                                                        34. J.Šašek                        So.Plzeň              411.6   6/ 6

                                                                        35. J.Mitáček                    Slávia KVB           411.3   7/ 7

                                                                        36. L.Starý                         Slovan KV            411.2   6/ 6

                                                                        37. M.Findejs                   Sl.Plzeň               410.1   7/ 7

                                                                        38. J.Nový                         Ji.Šabina              409.9   7/ 8

                                                                        39. P.Staša                         Slovan KV            409.5   6/ 6

                                                                        40. T.Pavlík                       Slávia KVB           409.3   7/ 7

                                                                        41. J.Knedlík                     Jiskra AŠ              409.2   6/ 6

                                                                        42. J.Fišer                           Dobřany             409.0   6/ 6

                                                                        43. V.Kepl                         So.Plzeň              409.0   6/ 6

                                                                        44. V.Vlček                       So.Útvina             408.9   6/ 7

                                                                        45. L.Kupka                      SKK KVB             408.9   6/ 6

                                                                        46. M.Wittwar                 Ji.Hazlov             408.6   5/ 5

V posledním sloupci je uveden počet drah, na kte-               47. L.Filek                          So.Plzeň              408.3   6/ 6

rých hráč dosud hrál, a počet drah, na kterých už                48. L.Martínek                 SKK KVB             407.5   6/ 6

hrát mohl. K zařazení hráče do žebříčku je třeba,                49. T.Beck                         Slovan KV            407.4   5/ 6

aby tento poměr byl alespoň 2/3.                                  50. D.Šůla                          Sl.Plzeň               407.0   7/ 7

 Zpracoval: Jiří Diviš