Rozlosování Západočeské Divize 2004-2005

Účastníci:

1.  TJ Dobřany „A“

2.  T.J. Sokol Plzeň V „A“

3.  TJ Jiskra Hazlov „A“

4.  TJ Jiskra Aš „A“

5.  TJ Slovan Karlovy Vary „A“

6.  SKK Karlovy Vary „B“

7.  TJ Slavoj Plzeň „A“

8.  TJ Slávia Karlovy Vary „A“

9.  TJ Havlovice „A“

10. TJ Sokol Útvina „A“

11. Jiskra Šabina „A“

12. TJ Lokomotiva Cheb „A“

 

-všechny začátky zápasů jsou pokud není uvedeno v rozlosování jinak v sobotu v 9,00 hodin

-družstvo Slovan Karlovy „A“ hraje na kuželně SKK Karlovy Vary  na drahách 1-2

-družstvo SKK Karlovy Vary „B“ hraje na drahách 3-4

-družstvo TJ Slavoj Plzeň „A“ hraje na drahách 1-2

-družstvo TJ Jiskra Hazlov „A“ hraje na drahách 1-2

-družstvo TJ Slávia Karlovy Vary „B“ hraje své zápasy na kuželně HOTEL NAUTILUS   Poděbradova 355, CHODOV

-  v případě zjištění chyby podejte zprávu na jdivis@centrum.cz nebo tel. 603 183 492

 

1.kolo

            TJ Dobřany "A"        TJ Lokomotiva Cheb A     18/09/04

            T.J.Sokol Plzeň "A"   Jiskra Šabina "A"        18/09/04

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Sokol Útvina "A"      18/09/04

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Havlovice "A"         18/09/04

 14:00      TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Slávia K.Vary "B"     18/09/04   

 14:00      SKK Karlovy Vary "B"  TJ Slavoj Plzeň "A"      18/09/04   

 

2.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Slavoj Plzeň "A"      25/09/04

            TJ Slávia K.Vary "B"  SKK Karlovy Vary "B"     25/09/04

            TJ Havlovice "A"      TJ Slovan K.Vary "A"     25/09/04

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Jiskra Aš "A"         25/09/04

            Jiskra Šabina "A"     TJ Jiskra Hazlov "A"     25/09/04

            TJ Dobřany "A"        T.J.Sokol Plzeň "A"      25/09/04

 

3.kolo

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Lokomotiva Cheb A     02/10/04

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Dobřany "A"           02/10/04

            TJ Jiskra Aš "A"      Jiskra Šabina "A"        02/10/04

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Sokol Útvina "A"      02/10/04

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Havlovice "A"         02/10/04

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Slávia K.Vary "B"     02/10/04

 

4.kolo

TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Slávia K.Vary "B"     09/10/04

            TJ Havlovice "A"      TJ Slavoj Plzeň "A"      09/10/04

            TJ Sokol Útvina "A"   SKK Karlovy Vary "B"     09/10/04

            Jiskra Šabina "A"     TJ Slovan K.Vary "A"     09/10/04

            TJ Dobřany "A"        TJ Jiskra Aš "A"         09/10/04

T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Jiskra Hazlov "A"     09/10/04

 

 

5.kolo

TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Lokomotiva Cheb A     16/10/04

            TJ Jiskra Aš "A"      T.J.Sokol Plzeň "A"      16/10/04

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Dobřany "A"           16/10/04

            SKK Karlovy Vary "B"  Jiskra Šabina "A"        16/10/04

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Sokol Útvina "A"      16/10/04

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Havlovice "A"         16/10/04

 

6.kolo

TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Havlovice "A"         23/10/04

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Slávia K.Vary "B"     23/10/04

            Jiskra Šabina "A"     TJ Slavoj Plzeň "A"      23/10/04

            TJ Dobřany "A"        SKK Karlovy Vary "B"     23/10/04

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Slovan K.Vary "A"     23/10/04

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Jiskra Aš "A"         23/10/04

 

7.kolo

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Lokomotiva Cheb A     06/11/04

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Jiskra Hazlov "A"     06/11/04

            SKK Karlovy Vary "B"  T.J.Sokol Plzeň "A"      06/11/04

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Dobřany "A"           06/11/04

            TJ Slávia K.Vary "B"  Jiskra Šabina "A"        06/11/04

            TJ Havlovice "A"      TJ Sokol Útvina "A"      06/11/04

 

8.kolo

TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Sokol Útvina "A"      13/11/04

            Jiskra Šabina "A"     TJ Havlovice "A"         13/11/04

            TJ Dobřany "A"        TJ Slávia K.Vary "B"     13/11/04

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Slavoj Plzeň "A"      13/11/04

            TJ Jiskra Hazlov "A"  SKK Karlovy Vary "B"     13/11/04

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Slovan K.Vary "A"     13/11/04

 

9.kolo

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Lokomotiva Cheb A     20/11/04

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Jiskra Aš "A"         20/11/04

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Jiskra Hazlov "A"     20/11/04

            TJ Slávia K.Vary "B"  T.J.Sokol Plzeň "A"      20/11/04

            TJ Havlovice "A"      TJ Dobřany "A"           20/11/04

            TJ Sokol Útvina "A"   Jiskra Šabina "A"        20/11/04

 

10.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  Jiskra Šabina "A"        04/12/04

TJ Dobřany "A"        TJ Sokol Útvina "A"      04/12/04

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Havlovice "A"         04/12/04

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Slávia K.Vary "B"     04/12/04

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Slavoj Plzeň "A"      04/12/04

            TJ Slovan K.Vary "A"  SKK Karlovy Vary "B"     04/12/04

 

11.kolo

 14:00      SKK Karlovy Vary "B"  TJ Lokomotiva Cheb A     11/12/04   

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Slovan K.Vary "A"     11/12/04

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Jiskra Aš "A"         11/12/04

            TJ Havlovice "A"      TJ Jiskra Hazlov "A"     11/12/04

            TJ Sokol Útvina "A"   T.J.Sokol Plzeň "A"      11/12/04

            Jiskra Šabina "A"     TJ Dobřany "A"           11/12/04

 

12.kolo

TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Dobřany "A"           15/01/05

            Jiskra Šabina "A"     T.J.Sokol Plzeň "A"      15/01/05

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Jiskra Hazlov "A"     15/01/05

            TJ Havlovice "A"      TJ Jiskra Aš "A"         15/01/05

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Slovan K.Vary "A"     15/01/05

            TJ Slavoj Plzeň "A"   SKK Karlovy Vary "B"     15/01/05

 

13.kolo

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Lokomotiva Cheb A     22/01/05

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Slávia K.Vary "B"     22/01/05

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Havlovice "A"         22/01/05

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Sokol Útvina "A"      22/01/05

            TJ Jiskra Hazlov "A"  Jiskra Šabina "A"        22/01/05

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Dobřany "A"           22/01/05

 

14.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  T.J.Sokol Plzeň "A"      29/01/05

            TJ Dobřany "A"        TJ Jiskra Hazlov "A"     29/01/05

            Jiskra Šabina "A"     TJ Jiskra Aš "A"         29/01/05

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Slovan K.Vary "A"     29/01/05

            TJ Havlovice "A"      SKK Karlovy Vary "B"     29/01/05

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Slavoj Plzeň "A"      29/01/05

 

15.kolo

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Lokomotiva Cheb A     05/02/05

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Havlovice "A"         05/02/05

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Sokol Útvina "A"      05/02/05

            TJ Slovan K.Vary "A"  Jiskra Šabina "A"        05/02/05

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Dobřany "A"           05/02/05

            TJ Jiskra Hazlov "A"  T.J.Sokol Plzeň "A"      05/02/05

 

16.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Jiskra Hazlov "A"     12/02/05

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Jiskra Aš "A"         12/02/05

            TJ Dobřany "A"        TJ Slovan K.Vary "A"     12/02/05

            Jiskra Šabina "A"     SKK Karlovy Vary "B"     12/02/05

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Slavoj Plzeň "A"      12/02/05

            TJ Havlovice "A"      TJ Slávia K.Vary "B"     12/02/05

 

17.kolo

            TJ Havlovice "A"      TJ Lokomotiva Cheb A     19/02/05

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Sokol Útvina "A"      19/02/05

            TJ Slavoj Plzeň "A"   Jiskra Šabina "A"        19/02/05

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Dobřany "A"           19/02/05

            TJ Slovan K.Vary "A"  T.J.Sokol Plzeň "A"      19/02/05

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Jiskra Hazlov "A"     19/02/05

 

18.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Jiskra Aš "A"         05/03/05

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Slovan K.Vary "A"     05/03/05

            T.J.Sokol Plzeň "A"   SKK Karlovy Vary "B"     05/03/05

            TJ Dobřany "A"        TJ Slavoj Plzeň "A"      05/03/05

            Jiskra Šabina "A"     TJ Slávia K.Vary "B"     05/03/05

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Havlovice "A"         05/03/05

 

19.kolo

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Lokomotiva Cheb A     12/03/05

            TJ Havlovice "A"      Jiskra Šabina "A"        12/03/05

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Dobřany "A"           12/03/05

            TJ Slavoj Plzeň "A"   T.J.Sokol Plzeň "A"      12/03/05

            SKK Karlovy Vary "B"  TJ Jiskra Hazlov "A"     12/03/05

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Jiskra Aš "A"         12/03/05

 

20.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  TJ Slovan K.Vary "A"     19/03/05

            TJ Jiskra Aš "A"      SKK Karlovy Vary "B"     19/03/05

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Slavoj Plzeň "A"      19/03/05

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Slávia K.Vary "B"     19/03/05

            TJ Dobřany "A"        TJ Havlovice "A"         19/03/05

            Jiskra Šabina "A"     TJ Sokol Útvina "A"      19/03/05

 

21.kolo

            Jiskra Šabina "A"     TJ Lokomotiva Cheb A     09/04/05

            TJ Sokol Útvina "A"   TJ Dobřany "A"           09/04/05

            TJ Havlovice "A"      T.J.Sokol Plzeň "A"      09/04/05

            TJ Slávia K.Vary "B"  TJ Jiskra Hazlov "A"     09/04/05

            TJ Slavoj Plzeň "A"   TJ Jiskra Aš "A"         09/04/05

14:00       SKK Karlovy Vary "B"  TJ Slovan K.Vary "A"     09/04/05   

 

22.kolo

            TJ Lokomotiva Cheb A  SKK Karlovy Vary "B"     16/04/05

            TJ Slovan K.Vary "A"  TJ Slavoj Plzeň "A"      16/04/05

            TJ Jiskra Aš "A"      TJ Slávia K.Vary "B"     16/04/05

            TJ Jiskra Hazlov "A"  TJ Havlovice "A"         16/04/05

            T.J.Sokol Plzeň "A"   TJ Sokol Útvina "A"      16/04/05

            TJ Dobřany "A"        Jiskra Šabina "A"        16/04/05